EVİNİZ İÇİN BASİT AMA ŞIK TASARIMLAR

Tüm zamanların en iyi tasarımlarını bu videomuzda bulacaksınız! Eviniz için şahane dekoratif nesneleri çok kısa sürede nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz!

İşte ev dekorasyonu için en önde gelen tasarımlardan seçmeler:

– Çok havalı görünen el şeklinde sabun yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler: sabun bazı, boya, kullan at eldiven ve vantuz. Sabun bazını eritip içine dilediğiniz renk boyayı ekleyerek karıştırın. Bir vazonun içine eldiveni parmaklar aşağı gelecek şekilde yerleştirin. Sabun bazını içine döküp vantuzu videoda gösterdiğimiz şekilde yerleştirin. Kuruduktan sonra eldiveni dikkatlice keserek çıkarın.

– Gazeteliğe mi ihtiyacınız var? Oturma odasına değişik hava katacak ahşap gazetelik tasarımının yapılışını videomuzda paylaşıyoruz. Videodaki talimatları uygulayarak yeteneklerinizi konuşturun: Keseceğiniz bölgeyi her iki ahşap levha üzerinde kalemle çizerek işaretleyin. Her iki levha üzerinde bire bir aynı alanı kesmelisiniz. Levhaları 3D puzzle gibi iç içe geçirin. İşte hazır! En güzel tarafı da dilediğiniz rengi kullanıp hoş bir görünüm verebilirsiniz.

– Sıradan bir kesme tahtasını çok şık bir tabak rafına dönüştürün. Bu tasarım için 40 adet kurşun kaleme ihtiyacınız olacak. Kalemleri ortadan ikiye kesin. Kesme tahtasının üzerinde aradaki mesafe 3-6 cm olacak şekilde matkapla delikler açın. Kalemleri bu deliklere yerleştirin. Rafı dilediğiniz renk kağıtla kaplayın.

– Halat ve iple yapabileceğiniz tasarımlara bir bakın. İnce halat ve iplerle çok hoş bir çanta, tuvalet kağıdı standı ve askısı hatta puf bile yapabilirsiniz.

– Sabun yapmak çok eğlenceli bir etkinliktir dahası yaptığınız sabunları arkadaşlarınıza verebileceğiniz çok sevimli bir hediye alternatifidir. Sabun yapma süreci hakkında her şeyi öğrenmek için videomuzu izleyin!

– Sıradaki şık tasarım fikirlerimiz ise fayans ve seramiklerle ilgili. Fayansları dekore etme ve değerlendirme yollarını öğrenmek için videomuzu izleyin.

El şeklinde sabun, Kesme tahtasından havalı tasarımlar, İp ve halatla yapılan tasarımlar, Halattan çok şık bir hasır çanta yapımı, Fayans ile yaratıcı .fikirler

diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas diy make ideas

How to Make Click Watch :)
GO TO THE NEXT PAGE